KURUMSAL

HAKKIMIZDA

Kuruluşundan itibaren sektörüne farklı bir bakış açısı getiren, müşteri odaklı çözümleri ve kaliteli hizmet anlayışıyla endüstriyel kuruluşlara destek veren bir enerji firmasıdır. 
Pek Enerji kurumsal imajı, bilgili, tecrübeli teknik kadrosu ve güçlü yapısıyla, sektöründe çözüm ortağı olan, gerçekleştirdiği projelerde kalitesini sürekli arttıran, teknolojik gelişmeleri çalışmalarına yansıtan, yenilikçi yapısıyla güvenilirliğini herkese kanıtlayan bir firma konumuna gelmiştir. İlkemiz, taahhüt ettiğimiz işi zamanında bitirmek, Başarımız müşteri ilişkilerindeki samimiyetimiz, Gücümüz referanslarımızdır.
Şirket güçlü teknik kadroları ve alt yapısı ile genç bir firma olmasına rağmen, başarıyla tamamlanmış Elektrik Güç Dağıtım ve Otomasyon projeleriyle, referans listesini oluşturabilmiştir. Yeni eğilimleri ve ihtiyaçları önceden tespit ederek, sürekli kendisini yenileyen Şirket, mutlak müşteri memnuniyetini ana ilke edinmiştir.

VİZYON

Türkiye’de Kaliteli Endüstriyel hizmet alımında ilk başvurulacak mühendislik firması olmaktır.
İşimizi yaparken doğrudan dürüstlükten ve meslek etiğimizden ödün vermeden müşterilerimize her koşulda en kaliteli hizmeti sunmaktır.

MİSYON

Endüstriyel Güç Dağıtımı sektöründe edindiğimiz 17 yıllık deneyimimizi bir şirket bünyesinde bir araya getirerek müşterilerinizin ihtiyaçlarına en doğru ve uygun çözümleri sunmaktır.
İşimizi doğru yapmak, taahhütlerimizi zamanında yerine getirmek, çalışmış olduğumuz işletmelerin gücüne güç katmak en temel amacımızdır.

KALİTE POLİTİKASI

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi karşılayacak projeleri fayda maliyet dengesini öncelikle düşünerek üreten, personeline kalite anlayışlarının odak noktasına müşterilerimizi yerleştiren, sürekli geliştirmeyi amaçlayan, insana ve çevreye saygılı bir kuruluş olmaktır.
1.Müşteri memnuniyeti 
Müşterilerimiz varolma sebebimizdir. Kaliteli hizmet sunmak İhtiyaçlarını yerinde anlayıp en etkin projeleri sunarak memnuniyetlerini sağlamak öncelikli değerimizdir. 
2.Güvenilirlik
Doğruluğuna inandığımız projelerde yer alarak, sektörümüzün önde gelen imalatçıları ile çalışarak ve taahhütlerimizi zamanında yerine getirerek müşterilerimizin güvenini sağlamaktayız. 
3.Etik Değerler 
Dürüst olmak ve doğru davranmak temel ilkemizdir. Açık, şeffaf, hesap verebilen ve etik kuralları göz ardı etmeyen bir yönetim tarzını benimseyen Şirketimizin ortak değerleri arasında özgüven, dürüstlük, takım ruhu, dayanışma ve topluma duyarlılık yer almaktadır.
4.Müşteri Odaklılık
Her zaman en iyiyi hak eden müşterilerimizin; isteklerini doğru analiz ederek, ekonomik ve uygulanabilir projeler üreterek, ihtiyaçları karşılanmaktır. 
5.Yüksek Hizmet Kalitesi
Yapmış olduğumuz tüm projelerde dünyaca kabul görmüş standartlarını uygulayarak, müşterilerimizin taleplerini gerçekleştirmek.
6.Hızlı Çözüm Üretme
İşletmelerin karşılaşmış olduğu sorunları, kendi sorunumuz bilerek en hızlı ve etkin çözümleri üretmek ve sorunlarını çözmektir.